You are currently viewing Fantastyczne triki dotyczące laptopów, których łatwo się nauczyć

Fantastyczne triki dotyczące laptopów, których łatwo się nauczyć

Wysokiej jakości laptop zapewnia moc przenośnego komputera,

której urządzenia mobilne często nie mają sobie równych. Laptop jest jak komputer stacjonarny w podróży. Przed zakupem dowiedz się, które z funkcji są kluczowe, a które z nich są marnotrawstwem.

Zintegrowane układy nie są tak szybkie i mogą się zacinać, jeśli chcesz wyświetlać ładniejszą grafikę przez większość czasu. Wybierz procesor dwu- lub czterordzeniowy.

Jeśli jesteś lekkim graczem, nie potrzebujesz komputera do gier. Wiele gier średniego poziomu działa dobrze na zwykłym laptopie. Naprawdę nie potrzebujesz laptopa do gier.

Zastanów się nad zakupem laptopa przez Internet. Ceny online mogą być lepsze niż w sklepach fizycznych. Możesz lepiej zmaksymalizować ofertę internetową, znajdując kody kuponów, które po prostu nie są dostępne online. Spójrz online przed zakupem w firma informatyczna poznań, możesz zaoszczędzić pieniądze.

Prawdopodobnie powinieneś również kupić podkładkę chłodzącą do laptopa, aby pomóc. Być może nie wiesz, jak gorąco spód laptopa może być dość gorący. Twoje okrążenie będzie bardzo gorące, jeśli nie masz chłodziarki na laptopa.

Na początku możesz nie widzieć takiej potrzeby; jednak możesz chcieć w przyszłości. Aktualizacja jest zwykle tańsza niż zakup całej nowej maszyny. Pomyśl o tym przed dokonaniem zakupu.

Rozmiar należy wziąć pod uwagę, szukając nowego laptopa. Laptopy mają rozmiar od 13 cali do nieco ponad 17 cali, gdy są mierzone po przekątnej. Jeśli chcesz używać laptopa jako zamiennika pulpitu, będziesz potrzebować większego rozmiaru wyświetlacza. Jeśli myślisz o przenośności, możesz chcieć 13-calowego.

Ustalając budżet, weź pod uwagę koszt akcesoriów. Kupując plecak, skrzynkę lub plecak, możesz wydać na te pieniądze dużo pieniędzy. Sprawdź ceny online, aby uzyskać prognozy dla każdego z nich i utwórz budżet, korzystając z każdej z tych cen.

Nie daj się zwieść patrząc na netbooki.

Netbooki oferują proste opcje korzystania z Internetu i poczty e-mail, ale brakuje im możliwości i mocy związanych z laptopem. Nie kupuj netbooka, jeśli naprawdę potrzebujesz laptopa, gdy wszystko jest już powiedziane i zrobione.

Wyświetlacz LCD informujący o żywotności baterii laptopa. Aby uzyskać jak największą żywotność baterii, zmniejsz jasność do najniższego poziomu, z którego możesz wygodnie korzystać. Przyciemnianie wyświetlacza laptopa znacznie wydłuży żywotność baterii.

Kupuj mądrze, gdy nadchodzi czas na laptopa. Sprawdź laptopy dostępne w zwykłych sklepach w sklepach fizycznych i przetestuj je, aby upewnić się, że czujesz się komfortowo. Po znalezieniu odpowiedniego komputera zawsze możesz go zamówić online i kupić najlepszą cenę.

Nie kupuj laptopa po prostu na podstawie marki. Wiedza na temat sprzętu oznacza, że ​​możesz określić swoje potrzeby na podstawie ceny. Zwykle można znaleźć dobre laptopy wykonane przez mniej znaną firmę.

Pomyśl o uzyskaniu laptopa od dostawcy oferującego rozszerzone gwarancje.

Układ graficzny jest niezbędnym elementem komputera. Zintegrowane układy graficzne są zwykle dobre dla większości użytkowników laptopów. Jeśli zdarzyło Ci się, że oglądasz dużo płyt DVD lub grasz w gry wideo na komputerze, potrzebujesz układu graficznego zapewniającego lepszą wydajność. Laptopy zbudowane specjalnie z myślą o grach zwykle oferują najwydajniejsze dostępne układy graficzne.

Wiele nowych laptopów nie ma napędu DVD. Jest to dużo treści, które można przesyłać strumieniowo na zmieniającym się rynku mediów, ponieważ strumieniowanie staje się coraz bardziej popularne. Jeśli lubisz zgrywać własne dyski lub oglądać filmy DVD na swoim laptopie, potrzebujesz laptopa z DVD.

Pomyśl o dostosowaniu dostosowanego laptopa. Łatwo jest kupić laptopa, nie biorąc pod uwagę, że Twoje potrzeby mogą się zmienić. Twoje potrzeby mogą się zmienić i możesz mieć rację.

Dwie bardzo ważne opcje to jasność wyświetlacza i czas wyłączenia komputera, gdy nie jest on używany.

Kupowanie laptopa może być trudne. Ponieważ komputery zawsze zmieniają się tak szybko, trudno jest ustalić, co kupić. W wielu przypadkach sprzedawcy i pracownicy pomocy technicznej na stronie internetowej są mało pomocni. Możesz znaleźć to, czego potrzebujesz, korzystając z porad zawartych w tym artykule.